The Greatest Master Muhyiddin Ibn al-Arabi
The Greatest Master Muhyiddin Ibn al-Arabi

En Büyük Şeyh Muhyiddin İbnü'l-Arabi Web Sitesine Hoş Geldiniz

Şam'daki Şeyh Muhyiddin Camii'nin girişi

Bu site, En Büyük Şeyh Muhyiddin İbnü'l-Arabi'nin mirasını tanıtmaya ve eserlerinin incelenmesini ve yayınlanmasını teşvik etmeye adanmıştır, çünkü size hayatı ve kitapları hakkında ayrıntılı bilgiler sunarken, birçok makale ve e-kitap Arapça, İngilizce ve diğer bazı dillerde yazarı veya kendisi hakkında çeşitli çalışmalardan.

İlgilenen tüm ziyaretçileri forumlara katılarak, yayınlanan yazılara yorum ekleyerek veya sitenin çeşitli bölümlerinde kendi yazılarını yayınlayarak siteyi görüş ve yazılarıyla zenginleştirmeye davet ediyoruz. Katılmak isteyen herkes siteye kaydolabilir ve üyeliğini yükseltmek için site yöneticisine yazabilir.

Web sitesinin içeriği bir dilden diğerine farklılık gösterir. İçeriğin çoğu Arapça ve İngilizce'dir ve bazı makaleler başka dillerden veya başka dillere çevrilmiştir, ancak bu çoğunlukla yarı otomatik veya birçok hata içeren makine çevirisi.

Bu site Mohamed Haj Youssef tarafından denetlenmektedir ve Şeyh Muhyiddin Ibn Al-Arabi hakkındaki bilgilerin çoğu şu kitaptan alınmıştır: Batıdan Güneş (Şems el-Mağrib).Bazı içeriklerin Yarı Otomatik olarak çevrildiğini lütfen unutmayın!